Kurumsal

 • HAKKIMIZDA

  Pratik İskele ve Kalıp Sistemleri

  Pratik İskele ve Kalıp Sistemleri 1996 Yılından bugüne İnşaat İskele ve Kalıp Sistemleri alanında hızla büyüyen gelişen kendini yenileyen yapı sektöründe deneyim ve uzmanlığıyla önde gelen üreticilerinden biri olmuştur.

  İş hayatına girdiği günden bugüne kadar birçok mimarî projelerde yaygın şekilde kullanılmış ve kullanılmakta olan Pratik İskele ve Kalıp Sistemleri ürünleri, mühendislerimiz tarafından işçilerin güvenli olarak çalışabileceği, toplam maliyette ekonomik, her ortama uyum sağlayabilen, mukavemeti ve emniyet değerleri yüksek, kolay kurulup sökülebilen tasarımlarla dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

  Kaliteli ürün, kaliteli işçilik, zamanında teslimat, projelendirme ve satış sonrası teknik desteğiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çözüm odaklı çalışmalarına devam eden Pratik İskele ve Kalıp Sistemleri kalitesinden taviz vermeden yapı sektörüne güvenle hizmet vermeye devam etmektedir.

  Projelerinize uygun çözümler sunmayı ve geliştirdiği sistemlerle her ihtiyacınıza cevap vermeyi ilke edinen firmamız patenti ürünleriyle inşaat iskele ve kalıp sistemleri konusunda sizlere her türlü desteği vermeye hazırdır. Alanında uzman ve deneyimli kadromuzla sizlerle çalışmaktan onur duyar, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 • ÜRETİM ESASLARIMIZ

  Üretim Esaslarımız

  - İmalatımızda kullandığımız malzemeler TSE belgeli olup, mekanik testlere tabi tutulmuş ve deney raporları alınmıştır.

  - Üretimi tamamlanan ürünlerin uzun süreli kullanımı için iç ve dış kısımları daldırma boyama sistemi ile boyanmaktadır.

  - Yapı projelerinize uygun özel kalıp ve iskele çözümleri sunulmaktadır.

  - Şantiye tecrübesine sahip kalıp ve iskele sistemleri konusunda uzman personelimiz proje sonuna kadar yanınızdadır.

  - Gerekli yük taşıma hesapları yapıldıktan sonra malzeme metrajları çıkartılır. İskele montaj planları ve kesitleri Autocad programında hazırlanıp tarafınıza iletilir.

  - Ürünlerimiz genellikle alet gerektirmeden kolayca kurulup sökülebilir şekilde dizayn edilmiştir.

 • KALİTE POLİTİKAMIZ

  Kalite Politikamız

  - Müşterilerimizin gereksinimlerini zamanında ve eksiksiz olarak karşılamayı, kaynaklarımız çerçevesinde hizmet kalitesini iyileştirmeyi, müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik önlemler almayı görevlerimiz olarak benimsedik.

  - Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olma hedefiyle, müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

  - Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.

  - ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001, TS EN ISO/IEC 17020, TS EN ISO/IEC 17024, TS EN ISO / IEC 17025 ve TS EN 45011 standartlarının gereklerine göre kurulmuş olan Yönetim Sistemimizi tüm çalışanlarımızın katılımı ile uygulayarak, hizmetlerimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

  Bu amaçla "Daha Yükseğe Daha Güvenle" sloganı ile BİRLİKTE GELECEĞE...

 • HİZMETLERİMİZ

  Projelendirme

  AutoCAD, SolidWorks, 3d SMAX, AutoCAD® Plant 3D gibi programlarda tasarladığınız projelerde bu projelere uygun hangi tür iskele ve kalıp sistemlerinin kullanılacağını ve ne kadar malzeme gideceğini bizden öğrenebilirsiniz. Pratik İskele ve Kalıp Sistemleri, betonarme imalatlarınıza göre en düşük maliyette iskele ve kalıp planlaması yaparak projelerinizin daha kısa zamanda bitmesini sağlamakta ve uygulama desteği vermektedir.

  proje1
  proje2
  proje3
  proje4

 • İNSAN KIYMETLERİ

  İş Başvuru Formu

  Müşteri memnuniyetine odaklı, katılımcı, topluma karşı sorumlu, kültürlere ve etik değerlere karşı saygılı, kazanmak kadar kaybetmeyi de bilen, kendi gelişimine önem veren, kendi kendini motive eden, performansını kendi yöneten, insana değer veren çalışanlarımızın etkililiğini, katılımını ve kararlılığını arttırarak çalışan memnuniyetimizi en üst düzeyde tutmak, iskele ve kalıp sistemleri sektöründe en çok tercih edilen şirket konumunu korumayı sağlamaktır.